MISOL

آقای زنگنه می گوید:بدهید بخورند تا دست از سر ما بردارند

زنگنه می گوید نفت خام بفروشیم تا تحریم نشویم – جواد …

زنگنه می گوید نفت خام بفروشیم تا تحریم نشویم … شعار شما این است بدهید بخورند، به این کشورهای غربی تا دست از سر ما بردارند. … کریمی قدوسی افزود: آقایان معتقدند اگر اروپائیها ماهی چند میلیون بشکه نفت از ما بخرند دیگر ما را تحریم نمی‌کنند.

زنگنه می گوید نفت خام بفروشیم تا تحریم نشویم – افکارنیوز

زنگنه می گوید نفت خام بفروشیم تا تحریم نشویم … وی گفتم شعار شما این است بدهید بخورند، به این کشورهای غربی تا دست از سر ما بردارند. … کریمی قدوسی افزود: آقایان معتقدند اگر اروپائیها ماهی چند میلیون بشکه نفت از ما بخرند …

زنگنه: بعید است در سفر روحانی به ژاپن بحث تحریم مطرح …

بیژن زنگنه وزیر نفت ایران می گوید بعید است در سفر حسن روحانی به ژاپن … همزمان علی ربیعی سخنگوی دولت گفت سفر آقای روحانی به ژاپن “ربطی به مسائلی مثل … نفت خود را دوباره احیا کند اما اول “باید تلاش شود تا تحریم‌ها را عزتمندانه برداریم.” “ما می‌دانیم چگونه از پس قلدربازی‌های برخی تولیدکنندگان برآییم.

زنگنه می گوید نفت خام بفروشیم تا تحریم نشویم – افکار نیوز

افکار نیوز. … شعار شما این است بدهید بخورند، به این کشورهای غربی تا دست از سر ما بردارند. … کریمی قدوسی افزود: آقایان معتقدند اگر اروپائیها ماهی چند میلیون بشکه نفت از ما …

پایگاه اطلاع رسانی جواد کریمی قدوسی | سوال کریمی قدوسی از …

سوال جواد کریمی قدوسی از آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خصوص صنعت حمل و نقل و … آقای زنگنه می گوید:بدهید بخورند تا دست از سر ما بردارند.

نشریه عبرتهای عاشورا – Telegram

آنچه #کریمی_قدوسی بعنوان یکی از منتقدین برجام می گفت، امروز آقای روحانی در صحن … شعار آقای زنگنه این است: بدهید بخورند تا دست از سر ما بردارند … نحوی خود را سانسور می‌کنند و در نهایت جایگاه مجلس که باید در راس امور قرار گیرد تنزل می‌یابد.

زنگنه خطاب به کیهان: شما که دعا می کردید برجام به هم بخورد …

زنگنه گفت: وقتی می گویم چیزی نمی گویم به این معنا نیست که کاری نمی کنیم، ما … مادر من از سر شب تا صبح مشغول عبادت بود و دعا و تضرع کرد. … بودند بچه ها که دعا می کردند اگر قرار است زخمی بردارند، تیر به پهلوی شان بخورد! … گفت: آقای فرمانده کل قوا خرمشهر در حال سقوط است بنویس ستاد ارتش به ما مهمات بدهد.

کريمي قدوسي؛ زنگنه مي‌گويد نفت خام بفروشيم تا تحريم …

کريمي قدوسي؛ زنگنه مي‌گويد نفت خام بفروشيم تا تحريم نشويم! … گفتم شعار شما اين است بدهيد بخورند، به اين کشورهاي غربي تا دست از سر ما بردارند. … کريمي قدوسي افزود: آقايان معتقدند اگر اروپائيها ماهي چند ميليون بشکه نفت از ما بخرند ديگر …

تکلیف پرونده کرسنت و سرانجام دکل‌های نفتی از زبان زنگنه …

وزیر نفت می‌گوید که نمی‌خواهد امروز رجز بخواند، چراکه اکنون وقت … بیژن زنگنه درباره اینکه سال‌هاست سکان وزارت نفت را در دست دارد و از کار خسته … گفت: من در مورد عدد نه در دوره قبل و نه در حال حاضر چیزی نمی‌گویم تا … ترکیه دو بار علیه ما بر سر قیمت گاز به داوری شکایت کرده، یک بار در زمان آقای دکتر … نشان دهید؟

مهدی هاشمی پای ثابت اکثر قردادهای فسادآلود زنگنه بوده است

آقای روحانی فکر می‌کرد نسبت ما با نظام سلطه، یک اخم است و با یک لبخند حل می‌شود. … وی می خواست از دست قانون فرار کند تا قانون برای محاکمه به سراغ او نرود. … اطلاعاتی در این باره وجود دارد و حرف هایی می گویند اما چون بنده نمی دانم سعی می کنم … چنین گامی را بردارد و بتواند این شرایط را با موفقیت پشت سر بگذارد.

مشروح مذاکرات مجلس

آیا نقشه ای از پراکندگی تراکم جاده ای، حوادث و سوانح را در دست دارد؟ … ابتدا تمایل دارم تا از دقت نظر رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی … در معدن مس چهارگنبد خدمت آقای زنگنه عرض کردم به کارفرما می گویند شما باید گاز را … بدهید صدا و سیما یا سایر نهادها شأن مجلس را حفظ بکنند، ما سر خود که نیامدیم، مردم رأی دادند.

زنگنه : مدعیان امروز «کرسنت»، متهمان اصلی پرونده‌اند / بعید …

زنگنه : مدعیان امروز «کرسنت»، متهمان اصلی پرونده‌اند / بعید می‌دانم … اسم بابک زنجانی را که می‌آوریم، می‌گوید: «این‌ها که می‌گویند ما تأیید … علاوه بر این مشکلات بی شمار دیگری از تولید نفت و گاز گرفته تا … لطفاً دراین باره توضیح دهید. … مجلسی که دست آقایان بود و فکر نمی‌کرد که روزی ما دوباره سر کار بیاییم.

در كرسنت افرادي پول را گرفته و گفتند به حزب اعتدال و …

سؤال اساسي اين است كه آقاي زنگنه ۸ سال وزير بوده و مذاكرات اين قرارداد از اوايل … يا وكيل سؤال كنيد، شرح ماوقع را برايتان مي‌گويد كه چه بر سر اين پرونده آورده‌اند. … كه روي اين افراد متعهد شده‌اند همه و همه دست به دست هم دادند تا هزينه‌اي به نظام تحميل … و نمي‌گويند وزير وقت به ما ابلاغ كرد ۵۰۰ هزار بشكه در روز سوآپ انجام بدهيد.

فیلم | آقای زنگنه، یک بار توضیح دهید شما مخالف … – خبرآنلاین

بیژن زنگنه وزیر نفت در پاسخ به یک خبرنگار درباره اتهام مخالفت با … عده‌ای علاقه دارند چیزهایی بگویند؛ ما هم توضیح می‌دهیم. … دیدن این آموزش رو از دست ندید … نمایندگی چه شرکت‌هایی را می توان گرفت؟ … شما نظر بدهید/با دیدگاه اسکوچیچ که می گوید “رفتن به جام جهانی برای فوتبال ایران کافی است” چقدر موافقید؟

واکنش زنگنه به اظهارات جلیلی بر سرفروش نفت در سال های … – …

آنها می گویند بیژن نامدار زنگنه این روزها در دو جبهه می جنگند؛ یکی برای پیدا … است و تمام تلاشش را کرد تا دوباره شاهد فسادهایی از آن دست در وزارت نفت نباشیم. … در گفت و با خبرانلاین در پاسخ به سوالی که آقای جلیلی که ما در سال های ۹۱ و ۹۲ … و مافیایی دنیا را از سر بگیریم و دوباره به دوران بابک زنجانی‌ها برگردیم.

تضمینی که به زنگنه داده شد/ عزت‌ا… ضرغامی در گفت‌و‌گوی …

ضرغامی، می گوید: «مسئولان عالی قضایی در شرایط فعلی تحریم به آقای زنگنه … چی بخوریم؟ … شما باید این تضمین را به آقای زنگنه بدهید که وقتی دوران وزارتش تمام شد … چون آن موقع ما جوان بودیم، کسی هم گیر نمی‌داد، همه هم سالم بودند و صبح تا … زندگی این خانم آنقدر بالا و پایین شد که دست آخر هم بازنشست شد و رفت.

انتقاد شدید زنگنه از عراق؛ ایتالیا و یونان به رغم معافیت‌ …

وزیر نفت ایران می‌گوید عراق ماهانه ۲۰۰ میلیون دلار گاز از ایران دریافت می‌کند، اما … و عراق در توسعه میادین مشترک نفتی گفت: «ما اصرار کردیم، آنها پا پس کشیدند. … ندارد، آیا حاضر می شود با ایران قرارداد امضا کند تا با تحریم‌های آمریکا مواجه شود؟ … آقای زنگنه روز سه‌شنبه همچنین گفت که ایتالیا و یونان که از تحریم‌های …

ناگفته‌های زنگنه: مدعیان امروز «کرسنت»، متهمان اصلی پرونده‌اند

به موضوع پرونده کرسنت که می رسد، می گوید «اگر بخواهم حقایق را … علاوه بر این مشکلات بی شمار دیگری از تولید نفت و گاز گرفته تا … لطفاً دراین باره توضیح دهید. … به اندازه انگشتان دستم هم نمی توانستم قسم بخورم که این ها سالم است. … مجلسی که دست آقایان بود و فکر نمی کرد که روزی ما دوباره سر کار بیاییم.

تکذیب منتفی شدن استیضاح زنگنه توسط رئیس فراکسیون …

تکذیب منتفی شدن استیضاح زنگنه توسط رئیس فراکسیون مبارزه با … بر لغو استیضاح وزیر نفت با تکذیب این خبر گفت ؛ زنگنه به خاطر عملکردش. … شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید. … تا کارگردان سریال نوروزی که گفته به‌صداوسیما طرح قدیمی‌اش را داده تا «دست از سرم بردارند»!

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر