MISOL

ادامه تظاهرات علیه تصمیم ترامپ در نوار غزه

تظاهرات فلسطینیان علیه تصمیم ترامپ در غزه – خبرگزاری …

تظاهرات فلسطینیان علیه تصمیم ترامپ در غزه. اهالی شهرخان یونس در نوار غزه در اعتراض به اقدام آمریکا در شناسایی قدس به عنوان «پایتخت اسرائیل» تظاهرات کردند.

تظاهرات شبانه مردم غزه علیه تصمیم ترامپ در خصوص قدس

تظاهرات شبانه مردم غزه علیه تصمیم ترامپ در خصوص قدس … مردم نوار غزه در واکنش به تصمیم دولت آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت … چه قدر اشغال فلسطین نیز ادامه پیدا کند، قدس همواره سرزمین مسلمانان باقی خواهد ماند”.

تظاهرات اهالی غزه علیه “معامله قرن”/ آتش زدن عکس ترامپ و پرچم …

تظاهرات اهالی غزه علیه "معامله قرن"/ آتش زدن عکس ترامپ و … نوار غزه ,. نیروهای ملی و اسلامی فلسطین از محمود عباس رئیس تشکیلات … ما استوار و با همه ابزارها به دفاع از خاک فلسطین ادامه خواهیم داد. … عمار کسکین جوان آواره فلسطینی نیز در حاشیه این تظاهرات تاکید کرد: تصمیم ترامپ احمق بی نتیجه خواهد بود.

تظاهرات مردم فلسطین در اعتراض به تصمیم ترامپ درباره قدس – TRT

فلسطینیان در نوار غزه در واکنش به تصمیم آمریکا در باره قدس و شهادت احمد جرار یک … گروه‌های فلسطینی پیش از این مردم نوار غزه و کرانه باختری را به تظاهرات علیه تصمیم ترامپ درباره قدس فراخوانده بودند. … حملات شبه نظامیان حفتر به ترابلس ادامه دارد.

ادامه موج محکومیت‌های جهانی علیه تصمیم ترامپ (9)

ادامه تظاهرات در نوار غزه. تظاهرات در نوار غزه در اعتراض به تصميم رئيس جمهور آمريکا درباره شهر اشغالي قدس همچنان ادامه دارد. شبکه تلويزيوني پرس تي …

ادامه تظاهرات علیه تصمیم ترامپ در نوار غزه – اخبار تماشایی – …

تظاهرات در نوار غزه در اعتراض به تصمیم رئیس جمهور آمریکا درباره شهر اشغالی قدس همچنان ادامه دارد. این تظاهرات به درخواست جبهه خلق برای آزادی …

نتایج برای فرمان ترامپ – Pars Today

هزاران دانشجوی فلسطینی در مرکز نوار غزه در اعتراض به تصمیم رییس جمهور امریکا … هزاران نفر از مردم آلمان در منطقه ای در برلین علیه اقدام «دونالد ترامپ» رئیس جمهور … مردم افغانستان با برگزاری تظاهرات در شهر جلال آباد مرکز استان ننگرهار در شرق این … این کشور در سرزمین های اشغالی از تل آویو به بیت المقدس، در کشورهای جهان ادامه دارد.

نتایج برای فلسطین – Pars Today

گزارش: ادامه اعتراضات فلسطینیان در باریکه غزه … به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، اعتراضات فلسطینیان علیه این تصمیم همچنان ادامه دارد. … تظاهرات فلسطینی‌ها در هفتمین جمعه خشم ضد تصمیم ترامپ درباره قدس. دی ۲۹, ۱۳۹۶. فلسطینی ها در نوار غزه در هفتمین جمعه خشم، و در اعتراض به تصمیم «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا در …

خودداری مردم غزه از تظاهرات علیه حماس – دیپلماسی ایرانی

بسیاری از مقامات اسرائیلی و فلسطینی مردم غزه را به شورش علیه حماس فراخوانده اند. … به سبب ادامه محاصره اسرائیل و تحریم های حکومت مرکزی فلسطین بر غزه، اوضاع معیشتی در نوار غزه روز به روز وخیم تر می شود. … ده ها فلسطینی دربرابر دفتر سازمان ملل متحد در غزه علیه تصمیم امریکا به قطع کمک های اونروا شعار دادند.

تظاهرات ضد تصمیم ترامپ – آپارات

گوشه هایی بی نظیر از تظاهرات ضد تصمیم ترامپ در لس آنجلس · فرزاد حسنی … تظاهرات خشم فلسطینیان در نوار غزه علیه تصمیم ترامپ … ادامه تظاهرات علیه ترامپ در لندن.

ادامه اعتراضات به اقدام ترامپ علیه قدس – Magiran

… تصمیم ادامه دارد و کشورهای عربی و غربی همچنان صحنه تظاهرات گسترده علیه اقدام … در نوار غزه و کرانه باختری و قدس نیز همچنان به تظاهرات خود علیه ترامپ ادامه می دهند.

ادامه تظاهرات جهانی در حمایت از قدس – آوا

کشورهای عربی و غربی همچنان صحنه تظاهرات گسترده علیه تصمیم ترامپ درباره به … در نوار غزه و کرانه باختری و قدس نیز همچنان به تظاهرات خود علیه ترامپ ادامه می‌دهند.

تظاهرات – مشرق نیوز

فعالان فلسطینی برای اعلام همبستگی با نوارغزه که اخیرا هدف حملات صهیونیستها قرار گرفته است، فراخوانِ برگزاری … عکس/ ادامه تظاهرات علیه سیاست مهاجرتی ترامپ.

حملات هوایی اسرائیل بر نوار غزه در پاسخ به حملات موشکی حماس

حملات هوایی اسرائیل بر نوار غزه در پاسخ به حملات موشکی حماس … در همین حال در ادامه تظاهرات روز خشم علیه تصمیم انتقال سفارت آمریکا از تل اویو به … تا کنون در تظاهرات فلسطینیها علیه تصمیم دونالد ترامپ، ۱۲ فلسطینی کشته و دهها …

سفارت آمریکا در اورشلیم افتتاح شد | جهان | DW | 14.05.2018

ده‌ها نفر از معترضان در نوار غزه کشته‌ شده‌اند. … افتتاح سفارتخانه جدید آمریکا با تظاهرات گسترده فلسطینیان در نوار غزه همراه بود. گفته می‌شود که حدود یک میلیون فلسطینی به این تصمیم دولت ترامپ اعتراض … اعتراضات همچنان ادامه دارد. … عرب نیز با محکومیت طرح ترامپ، آن را شکلی از آپارتاید علیه فلسطینیان نامید.

سیزدهمین جمعه ی خشم مردم غزه در اعتراض به تصمیم ترامپ – …

اسلام تایمز: ساکنان نوار غزه بدون هیچ خستگی روزگذشته نیز در سیزدهمین … در سیزدهمین جمعه ی خشم بعد از اعلام تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر … تظاهرات کنندگان فلسطینی بر پایبندی شان به اسلوب مقاومت تا اخراج … و به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی ادامه می دهند و بر …

تظاهرات گسترده ساکنان نوار غزه علیه آمریکا – خبرگزاری مهر …

فلسطینیان ساکن نوار غزه امروز شنبه در اعتراض به تصمیم رئیس … مردم فلسطین علیه تصمیم ایالات متحده آمریکا درباره قدس اشغالی همچنان ادامه دارد.

محمود عباس مردم فلسطین را به تظاهرات علیه سفر مایک پنس …

محمود عباس مردم فلسطین را به تظاهرات علیه سفر مایک پنس فراخواند … و نوار غزه، فلسطینی‌ها را به ادامه تظاهرات علیه تصمیم دونالد ترامپ درباره قدس و …

تظاهرات مردم فلسطین علیه معامله قرن – ایسنا

داماد و مشاور …

اعتراض به تصمیم ترامپ در سراسر جهان – خبرگزاری میزان

۰۹:۱۵. تظاهرات علیه سیاست های مهاجرتی ترامپ‎ … ادامه اعتراضات به تصمیم ترامپ در سراسر جهان.

4 شهيد و 888 زخمي در يورش نظاميان صهيونيست به تظاهرات …

سرويس خارجي: تظاهرات گسترده معترضان به تصميم ترامپ درباره قدس که … در اين حال وزارت بهداشت فلسطين خواستار تحقيق در خصوص ماهيت گازهاي اشک آوري شد که نظاميان رژيم صهيونيستي در نوار غزه از آن ها استفاده کردند. … ادامه تظاهرات جهاني … کشور تظاهرات سراسري عليه تصميم ترامپ در مورد قدس برگزار کردند.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین – Telegram

تظاهرات گسترده فلسطینیان در حمایت از #قدس شریف و محکومیت تصمیم ترامپ ▪️جوانان فلسطینی در ایست بازرسی بیت حانون در شمال نوار غزه با اشغالگران … را وارد جنگی خونین خواهد کرد و ممکن است انتفاضه ای شدیدتر علیه آن شکل بگیرد … ادامه اعتراضات به تصمیم ترامپ مبنی بر شناسایی #قدس به عنوان پایتخت رژیم …

اخبار بین المللی در مورد سیاست فلسطین – euronews

ملت یهود» … آوارگان فلسطینی آغاز کردند که قرار است این اعتراضات تا شش هفته دیگر ادامه … چه کشورهایی به تصمیم ترامپ دربارۀ بیت‌المقدس واکنش نشان دادند؟

یورش صهیونیست‌ها به معترضان افتتاح سفارت/ ۵۲ شهید و …

یکی از تظاهرات کنندگان گفت: ما به اینجا آمده ایم تا ضد تصمیم ترامپ درباره انتقال سفارت تظاهرات کنیم. … حملات هوایی و توپخانه ای صهیونیست ها به مناطق مختلف در غزه ادامه دارد. … و بیت لحم و مرکز الخلیل در حمایت از تظاهرات بزرگ بازگشت و علیه تصمیم آمریکا مبنی بر … آغاز حرکت فلسطینی‌ها به سمت نوار غزه در سالروز «نکبت».

معامله قرن – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

معاملهٔ قرن یا طرح صلح ترامپ پیشنهاد صلح بین اسرائیل و فلسطین به منظور حل و فصل … دیگر کرانهٔ باختری و تمام نوار غزه و چندین محله از بیت‌المقدس شرقی موافقت می‌کند. … می‌شود، اعلام می‌کنیم و بر ادامه تظاهرات بازگشت تا تحقق اهداف آن تأکید می‌کنیم. … عبدالله دوم پادشاه اردن به شدت به طرح آمریکایی معامله قرن علیه مسئله فلسطین …

آیا تصمیم ترامپ در مورد بیت المقدس یک پیروزی برای ایران …

گروه جهاد اسلامی در نوار غزه قدرت می‌گیرد؛ تنش در روابط ایالات متحده با اردن؛ روابط … عواقب تصمیم روز ششم دسامبر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به … الدار در ادامه می‌نویسد، “هم‌پیمانی نظامی بین این دو سازمان در چند سال اخیر فراز و … افزایش حملات دیپلماتیک اردن علیه مهمترین حامل مالی و نظامی‌اش نشان دهنده …

آیا شیپور جنگ در نوار غزه نواخته می‌شود؟ – YJC

اوضاع در نوار غزه به نظر می‌رسد که به سمت تشدید تنش و حتی جنگ پیش می‌رود؛ در این … با وجود آنکه معامله قرن از سوی دونالد ترامپ رونمایی شده وی در هیچ فعالیت … ادامه حملات موشکی و راه‌اندازی بالون‌های آتش‌زا، هیچ شخصی در غزه مصونیت ندارد و … وقت تصمیم بگیریم، عملیاتی گسترده را علیه این باریکه آغاز خواهیم کرد.

ادامه تظاهرات فلسطینیان علیه تصمیم ترامپ – ایران آنلاین

در ادامه اعتراضات مردم فلسطین علیه تصمیم دونالد ترامپ ایالات متحده آمریکا درباره قدس اشغالی، امروز شنبه فلسطینیان ساکن نوار غزه تظاهرات …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر