MISOL

بررسی راهکارهای ارتقای کیفیت ارتباطات اپراتورهای تلفن همراه

بررسی راهکارهای ارتقای کیفیت ارتباطات اپراتورهای تلفن …

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جلسه ای با مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه، مشکلات این اپراتورها در زمینه توسعه و ارتقای کیفیت ارتباطات در این حوزه را بررسی …

بررسی راهکارهای ارتقای کیفیت ارتباطات اپراتورهای تلفن …

محمد جواد آذری جهرمی در جلسه بررسی کیفیت ارتباطات تلفن همراه که با حضور مدیران عامل اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل برگزارشد، با اشاره …

راه‌کارهای ارتقای کیفیت ارتباطات اپراتورهای تلفن همراه با …

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه‌ای با مدیران‌عامل اپراتورهای تلفن همراه، مشکلات این اپراتورها در زمینه‌ی توسعه و ارتقای کیفیت ارتباطات در این حوزه را بررسی …

تبادل نظر پیرامون نحوه‌ی ارتقای کیفیت ارتباطات …

… ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، راهکارهای ارتقای کیفیت ارتباطات اپراتورهای تلفن همراه مورد بررسی، بحث و تبادل نظر قرار گرفت. [/box].

در حفاظت از حقوق … – سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

LTE است. … رگولاتوری برای رفع عدم آنتن‌دهی اپراتورها در چند ماه گذشته چه راهکاری …

ﺍﺯ ﻣﻨﻈﺮ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻥ ﺷﺮﻛﺖ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﺮ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﻱ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻥ – دانشگاه اصفهان

ﻗﻴﻤﺖ، ﺫﻫﻨﻴﺖ ﺑﺮﻧﺪ ﻭ ﺍﺭﺯﺵ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩﻱ. ) ﺭﺍ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﻛﻴﻔﻴﺖ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ. (. ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻭ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻥ. ) ، ﻛﻪ ﺑﻪ ﻧﻮﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ. ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﻱ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻥ ﻣﻨﺠﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ، ﺭﺍ ﺑﻴﻦ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻥ ﺍﭘﺮﺍﺗﻮﺭ ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻳﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻣـﻲ. ﻛﻨـﺪ.

شاتل‌تاک سازمانی: راه‌کار تلفن ثابت کسب و کارها | اینترنت …

ظهور فناوری‌های ارتباطی جديد و وجود گزينه‌های متنوع در انتخاب راه‌کارهای ارتباطی، ضرورت روزآمدسازی … هر دقيقه مکالمه تلفن ثابت به اپراتورهای تلفن همراه, ۵۷۰.

کارنامه عملکرد پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطالعات 1392 -1395

برنامه ریزی و اقدام جهت ارتقاء کیفی و کمی فناوری های بومی حوزه فاوا و استفاده از حداکثر … امکان سنجی و تعیین چارچوب هاي راهبردي براي راه اندازي اپراتورهای ماهواره ای در ایران از … مطالعه و بررسی سیـاست ها و اولویت های تنظیم مقررات حـوزه باند وسیع سیار و ارائه … تدوین چارچوب ارائه سرویس هاي ارزش افزوده توسط اپراتورهاي تلفن همراه.

IPX شبکه.docx – شرکت ارتباطات زیرساخت

ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺑﺮرﺳﯽ اﺻﻮل راﻫﮑﺎرﻫﺎي ﺷﺒﮑﻪ … اﭘﺮاﺗﻮر. ﻫﺎي ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮاه از ﺟﻤﻠﻪ ﺳﺮوﯾﺲ. دﻫﻨﺪه. ﻫﺎي ﺑﯽ ﺳﯿﻤ. ﯽ. ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺣﺠﻢ اﻧﺘﻘﺎل داده در آﻧ. ﻬﺎ … ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﺷﺒﮑﻪ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﯿﺪا ﮐﻨﺪ در ﻧﻘﻄﻪ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺳﺮﻋﺖ و ﮐﯿﻔﯿﺖ اﺗﺼﺎل ﻣﺸﺘﺮﮐﯿﻦ ﺑﻪ ﺷﺒﮑﻪ اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ و در اداﻣﻪ … ﻣﺎﯾﻞ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ارﺗﻘﺎء ﺳﺮوﯾﺲ دﻫﯽ از اﻣﮑﺎﻧﺎت ﻣﮑﺎن ﯾﺎﺑﯽ. BGP.

آذری جهرمی: راه‌اندازی سامانه نت‌سنج پلاس، برای بررسی …

ما امروز سه اپراتور موبایل و بیش از 17 شرکت در حوزه ارتباطات ثابت … را به آن چهار برابر سرعت مجهز کنیم و تکنولوژی‌شان را به VDSL ارتقا دهیم.

توضیحات وزیر ارتباطات در مورد کاهش کیفیت اینترنت – …

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پخش زنده‌ی اینستاگرامی … سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ راهکارهای ساده برای کاهش پینگ در بازی‌ها … شبکه، جزء حق‌الناس است و درمورد کاهش کیفیت ارائه‌ی اینترنت توسط اپراتورهای تلفن همراه گفت: بازنگری در پهنای باند فرکانسی اپراتورها در دست بررسی است.

در گفت و گوی «ایران» با کارشناسان بررسی شد: راه … – …

به گفته عمیدیان، کمیته بررسی ارتقای کیفیت شبکه اینترنت به صورت مرتب و … رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی همچنین با بیان اینکه نمی توان برای … به عنوان اپراتورهای اصلی ارائه اینترنت به کاربر نهایی، شرکت مخابرات ایران، … فناوری بررسی شد:راهکارهای افزایش امنیت کاربران شبکه های اجتماعی تلفن همراه.

عملکرد اپراتورهای تلفن همراه در نیمه اول امسال – اقتصاد آنلاین

در این بین حدود هزار و ۵۰ شکایت علیه همراه اول، ۵۹۰ شکایت علیه ایرانسل … آخرین گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نشان می‌دهد در … برای بررسی عملکرد اپراتورها، تعداد شکایت‌هایی که علیه آن‌ها ثبت شده … تعداد نمره‌های منفی اپراتور‌ها در زمینه آنتن‌دهی نشان می‌دهد رایتل بهترین کیفیت را از نظر آنتن‌دهی دارد.

کسب رتبه اول حوزه خدمات تلفن همراه توسط همراه اول – دیجیاتو

هدف از این رتبه بندی شفاف سازی وضعیت موجود اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی کشور، تقویت فضای رقابتی بین آنها و ارتقای کیفیت خدمات …

Hosted VoIP و ارتقا سطح مشتری مداری (پنج مزیت این فناوری …

اغلب کسب‌وکارها جهت ارتقا سطح مشتری مداری خود تعداد نیروی بیشتری استخدام می‌کنند یا … مرکز تماس بدون حضور در شرکت روی تلفن همراه خود با مشترکین در ارتباط باشند. … این به این معنی است که بهره‌وری کارمندان و کیفیت ارائه خدمات تلفنی به … نکسفون با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری VoIP با ارائه‌ی دو راهکار برای انواع …

شفافیت در کیفیت، اپراتورها را نگران کرده است – ایرنا – Irna

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: طی دو … فلاح جوشقانی خاطرنشان کرد:‌ یکی از راه‌هایی که سر راه مان قرار داشت این … را سنجید و با مراجعه به سامانه پوشش کامل اپراتورهای تلفن همراه را مشاهده کرد. … در دو سال گذشته اپراتورهای ثابت تمایلی به سرمایه گذاری در حوزه ارتقا کیفیت نداشتند.

ﺷﺮﮐﺖ ﻓﻨﺎورىاﻃﻼﻋﺎت و ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﻣﻬﯿﻤﻦ – فناوری اطلاعات و ارتباطات …

صمیمانه با مشتریانمان، راهکارهایی ارزش آفرین مبتنی بر دانش بومی. تولید شده در مهیمن … ارتقای عملکرد، ارائه خدمات نوین و پیشی گرفتن از رقبا … محیطی بصری و پیشرفته مورد تحلیل و بررسی قرار دهند. … این موارد بدون کوچک ترین ریسک افت کیفیت خدمات … سامانه مدیریت تقلب در اپراتورهای تلفن ثابت و همراه را با هدف مقابله.

بازطراحی ، بهینه سازی و مدیریت راندمان شبکه های موبایل | …

Level Strategy) شبکه تبیین گردد.

پایان نامه بررسی نقش تلفن همراه بر فرهنگ ارتباطی کاربران …

اهداف اصلی تحقیق به بررسی نقش تلفن همراه بر فرهنگ ارتباطی کاربران ایرانی پرداخته … اما با توسعه خدمات تلفن همراه در ایران و افزایش تعداد خطوط اپراتورهای مختلف … در زمینه ارتقاء فرهنگ استفاده از این وسیله ارتباطی گام برداشته و اقداماتی را انجام دهند. … اما در هرحال راهکار های واکسینه کردن جامعه در قبال فن آوری های روز باید صورت …

اولین کنفرانس راهبردها و راهکارهای فناوری اطلاعات، اسفند 93

اپراتورهای تلفن همراه ابزارهای جدید محتوای الکترونیک

مقایسه هزینه‌های مکالمه و بسته‌های اپراتورها برای سفر اربعین …

… به راحتی میزان هزینه اپراتورها و بسته‌های مختلف اینترنت را بررسی کنند و انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشند. … وزیر ارتباطات ادامه داد: مردم برای کاهش هزینه ها سعی کنند از سیم کارت … همراه اول تعرفه های ویژه اربعین خود را بر این اساس منتشر کرد. … کانال‌های ارتباطی که به بهبود کیفیت کمک می‌کند نیز توافق کردیم.

کیش سل پارس

اولین اپراتور مجازی تلفن همراه در ایران. … در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات با استفاده از امکانات شبکه دسترسی اپراتورهای موبایل ( MNO ) … نخستین MVNO توسط اپراتور دانمارکی TELE2 راه اندازی شد و پس از آنکه موج این پدیده اروپا را … در پروژه های عظیم ساختمانی و همچنین در زمینه مطالعات و بررسی های راهبردی اقتصادی ، فنی ، مالی …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر