MISOL

درخشش حسن یزدانی مقابل حریف مجارستانی

کشتی زیبای حسن یزدانی مقابل حریف روس در مسابقات جهانی

درخشش حسن یزدانی مقابل حریف مجارستانی.

درخشش حسن یزدانی مقابل حریف مجارستانی – فیلو

درخشش حسن یزدانی مقابل حریف مجارستانی در جام جهانی کشتی 2019 ارسال شده توسط Funland.

برد قاطعانه حسن یزدانی مقابل حریف مجارستانی/ ویدیو | …

حسن یزدانی مقابل حریف مجارستانی با نتیجه 9 بر دو به پیروزی دست یافت.

حسن یزدانی مقابل حریف آذربایجانی. پاریسفرانسه ۲۰۱۷ … – …

حسن یزدانی چطور در فینال حریف روس …

مقام چهارمی کشتی آزاد ایران در جهان با درخشش یزدانی | روزنامه …

حسن یزدانی پیش از این و در جریان دور مقدماتی پس از استراحت در دور … وی در این مرحله نیز مقابل استفان ورب دارنده مدال برنز جهان از مجارستان در مدت زمان یک دقیقه و ۲۳ ثانیه در حالیکه ۹ بر ۲ پیش بود موفق به ضربه فنی حریف شد.

حسن یزدانی راهی فینال شد – YJC

حسن یزدانی دلاور جویباری تیم ملی کشورمان با درخشش در کشتی هایش به دیدار … فنی استفان ورب دارنده مدال برنز جهان از مجارستان را از پیش رو برداشت. … او در این مرحله مقابل مایلس نازم امینی از سان مارینو در کمتر از ۲ دقیقه با … حریف حسن یزدانی در فینال این رقابت‌ها که فردا برگزار می‌شود کشتی گیری از هند است.

ضربه فنی حریف روس توسط حسن یزدانی در مسابقات جهانی …

در این ویدیو ضربه فنی حریف روس توسط حسن یزدانی را می توانید مشاهده کنید. حسن یزدانی در … کشتی زیبای حسن یزدانی مقابل حریف روس در مسابقات جهانی. 01:24.

کلیپ صوتی و بسیار شنیدنی درخشش با صدای حسن … – …

به بهانه …

درخشش ستاره‌ها در جام دان‌کلوف بلغارستان – مدال

حسن یزدانی در این مسابقات 5 کشتی گرفت که هر 5 مسابقه را با ضربه فنی پشت سر … پرویز هادی در این مسابقات در حالی به مدال طلا دست پیدا کرد که حریف او در مسابقه … در این مرحله نیز دانیل لیگتی از مجارستان مقابل هادی شکست را پذیرا شد تا تیم …

تیم کشتی آزاد ایران با یک کشتی‌گیر کمتر، نایب‌قهرمان‌ …

نسل آتی کشتی آزاد ایران با درخشش در مجارستان، امیدها را برای ورزش … چهره برتر تیم ایران در مجارستان؛ جانشین مقتدر حسن یزدانی … شکست این کشتی گیر در دور بعد مقابل حریف قرقیزستانی، حاجی پور از دور رقابت‌ها کنار رفت.

نایب قهرمانی ایران با درخشش مازندرانی ها – قطره

تیم ایران با درخشش مازندرانی ها، نایب قهرمان رقابتهای کشتی آزاد امیدهای جهان شد. … به روس ها بخاطر مشکل خروج سرباز / طلای ارزنده ذخیره حسن یزدانی با زانوی مصدوم … نقره و 2 مدال برنز عنوان نایب قهرمانی رقابت های جهانی مجارستان را از آن خود کرد. … در مرحله نیمه نهایی مقابل حریف هندی، یخکشی از دور رقابت ها کنار رفت.

کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ پیروزی حسن یزدانی در دور سوم برابر …

کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ پیروزی حسن یزدانی در دور سوم برابر نماینده مجارستان … و 23 ثانیه 9 بر 2 پیش بود موفق به ضربه فنی حریف خود شد و به برتری قاطعانه . … (قصص، 5) صدای مهیب انفجارها و درخشش آخرالزمانی آتشی که در تاریکی سحرگاه روز …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر