MISOL

سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟

سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟ – …

سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟ اخبار تماشایی. دنبال کردن 230. 26 / 01 / 1399. خبری. سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با …

سرپیچی روحانی از دستور رهبرانقلاب؟!/ چرا روحانی … – صبح …

بحران کرونا یک بحران فراگیر است که بایستی با کمک همه نهادها از سد آن رد شد. … اینکه نهادهای دولتی در تعطیلی ادارات با هم اختلاف دارند و در یک روز چندین … که رئیس جمهور خود باید مسئولیت ستاد مقابله با کرونا را برعهده بگیرند.

سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟

سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟ سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟

کرونا در ایران؛ ادارات تا ۱۵ فروردین تعطیل اعلام شد | ایران | …

به دستور ریاست جمهوری ایران کلیه ادارات و فعالیت‌های اقتصادی تا ۱۵ فروردین … دولت از دستورات جدید رییس جمهوری برای مقابله با موج دوم شیوع ویروس کرونا خبر داد. … که دیروز در ستاد مبارزه با کرونا گرفتیم ادارات را تعطیل اعلام کردیم، مگر در … روحانی ناپدید شدن میلیاردها ارز دولتی را نادرست خواند و خواهان نظارت …

سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟ | …

برچسب: سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟ دسته‌ها. خبری · سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !؟ نویسندهٔ نوشته از admin …

سرپیچی روحانی از دستور رهبرانقلاب؟!/ چرا روحانی … – جهان نيوز

وزارت کشور، ستاد مقابله با بحران، هلال احمر که بیش از سه ماه است رئیس ندارد و … اینکه نهادهای دولتی در تعطیلی ادارات با هم اختلاف دارند و در یک روز چندین … که رئیس جمهور خود باید مسئولیت ستاد مقابله با کرونا را برعهده بگیرند.

روحانی: تعطیلی مشاغل تا ۱۵ فروردین ادامه دارد، تمدید مرخصی …

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت تعطیلی مشاغل “تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت” و از مردم خواست “به توصیه‌های … تعطیلات نوروزی به پایان رسیده و سازمانهای دولتی و ادارات و بانکها باز خواهند شد.

رسانه‌های آمریکا کنفرانس روزانه ترامپ درباره کرونا را …

19 موجب شده است که روزنامه‌های مشهور و برخی شبکه‌های … کرونا بر آنها استوار خواهد بود را تشریح کرد و گفت که دستور «در خانه … بنا بر آمار اداره دولتی هوانوردی چین، در ماه مارس شمار مسافران در آن کشور در مقایسه با زمان …

ویروس کرونا: حسن روحانی از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی را …

حسن روحانی در بارۀ از سرگیری کار در ادارات دولتی اعلام کرد که «از هفته آینده … و آن را «مغایر با مسوولیت و جایگاه ستاد ملی مقابله با کرونا» دانست و هشدار داد … خود دستور بازگشائی «مراکز تولیدی و کسب و کارها» را صادر کرده است.

ایست و بازرسی ورودی شهر جلوگیری از ویروس کرونا – دیدوبین

ایست و بازرسی و کنترل ورودی شهر به دلیل شیوع ویروس کرونا توسط پایگاه مقاومت بسیج امام رضا(ع) … سرپیچی ادارات دولتی از دستورات ستاد مقابله با کرونا !

آخرین اخبار «تعطیلی فعالیت ها» – خبربان

وی ادامه داد: ستاد ملی مبارزه با کرونا از ۲۲ فروردین ماه به برخی صنوف در … با کرونا در قم داشته و تاکنون هیچ‌یک از پاساژهای استان به دلیل سرپیچی … ۵ و امور باشگاه‌های اداره کل ورزش و جوانان مجوز فعالیت دارند و به مخاطبان این … و هرگونه بازگشایی مراکز فقط به دستور ستاد پیشگیری از کرونا امکان شروع به کار دارند.

تعطیلی بانک‌ها و ادارات ادامه دارد؟ – خبرآنلاین

در حالی استانداری تهران از آغاز به کار ادارات و بانک ها در تهران از فردا خبر داده … مورد نوشته است: امروز (دوشنبه) جلسه ستاد ملی کرونا برگزار خواهد شد و که در آن ممکن … در بانک‌های دولتی که به صورت کشیک فعال هستند، ساعت کاری آن‌ها برای پذیرش … با واحدهایی که از دستور تعطیلی سرپیچی کنند، چه برخوردی می‌شود؟

کرونا در ایران؛ ساعت کاری در استان تهران کاهش یافت

علیرضا زالی، فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تهران گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران ساعت کاری ادارات دولتی و …

آقای روحانی! چرا اینقدر اصرار به بازگشایی سریع بانکها و …

چرا با بازگشایی زود هنگام ادارات و بانکها عده ای از مردم را تحت عنوان کارمند … منطقی ندارد و درست ناقض دستورات قبلی دولت و ستاد مقابله با کرونا میباشد!! … میآید که چرا و به چه دلیلی دولت بانکهای دولتی و خصوصی را تعطیل نمیکند؟

تصمیمات مهم ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره زمان و شکل …

در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست رئیس جمهور اتخاذ شد؛ … رئیس جمهور گفت: ادارات دولتی از 23 فروردین با دوسوم نیروها کار خود را ادامه می …

آقای روحانی! مسوولان ستاد ملی مبارزه با کرونا! ادارات را تعطیل …

چرا ادارات دولتی و عمومی را تعطیل نمی کنید؟ … ادارات را تعطیل، کشور را قرنطینه و تردد را منع کنید/ کرونا وحشی‌تر شده است … دارد و همان کاری که امروز در ایتالیا انجام شده و کل کشور به دستور نخست وزیر، در قرنطینه قرار گرفته است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر