MISOL

پیروزی مقتدرانه علیرضا کریمی برابر حریف اوکراینی

کولاک علیرضا کریمی مقابل حریف روس/ جدال با کاکس …

فیلم/ پیروزی مقتدرانه علیرضا کریمی برابر حریف روس در نیمه نهایی … از اوکراین رفت و با نتیجه ۱۲ بر ۲ به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد.

کشتی آزاد قهرمانی جهان| علیرضا کریمی مقتدرانه فینالیست …

کشتی آزاد قهرمانی جهان| علیرضا کریمی مقتدرانه فینالیست شد … جوانان جهان از مولداوی با نتیجه 12 بر یک پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. کریمی در این مرحله با نتیجه 12 بر 2 لیوبومیر ساگالیوک از اوکراین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. … کشتی آزاد قهرمانی جهان| شکست محبی مقابل حریف اوکراینی.

در مورد علیرضا کریمی در ویکی تابناک بیشتر بخوانید

کریمی در یک چهارم نهایی با ابراگیم آلداتوف قهرمان اسبق جهان از اوکراین رو به رو شد و … علت شکست علی کریمی به سبب عدم رویارویی با حریف اسرائیلی در دور بعد … کریمی در مرحله بعد نیز با پیروزی مقتدرانه ۱۲ بر ۱ برابر باتیربک تساکولف از …

صعود مقتدرانه علیرضا کریمی به فینال با پیروزی برابر …

صعود مقتدرانه علیرضا کریمی به فینال با پیروزی برابر حریف ازبک. 04:00. رد کردن. خطایی در دریافت اطلاعات رخ داده است! لینک اشتراک. iframe. صعود مقتدرانه …

Video Varzesh3 | ویدیو ورزش سه – Telegram

پیروزی مقتدرانه علیرضا کریمی برابر نماینده مولداوی … – …

علیرضا کریمی مقابل حریف تونسی …

طلای جهانی در چنگال علیرضا کریمی – ایرنا – Irna

علیرضا کریمی پهلوان کشتی کشورمان پس از رشادت‌های فراوان امروز … در مقابل همان حریف روسی قرار گرفت و توانست ضمن شکست مقتدرانه این … جوانان جهان رفت و با نتیجه ۱۲ بر یک پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. … بر ۲ لیوبومیرساگالیوک از اوکراین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این …

شکست محبی مقابل حریف اوکراینی/ کریمی به نیمه نهایی …

علیرضا کریمی با نتیجه 12 بر 2 لیوبومیر ساگالیوک از اوکراین را مغلوب … با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی رفت.

جستجوی عبارت مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان – قزاقزستان …

قزاقزستان 2019.

اخبار ورزشی – مدال

یزدانی، کشتی گیر روس را ضربه فنی کرد؛ صعود مقتدرانه به نیمه نهایی … حسن یزدانی در اولین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل حریفی از پورتوریکو با امتیاز … علیرضا کریمی دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در مورد پیروزی برابر نماینده روسیه و حضور در فینال … کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ شکست محبی مقابل نماینده اوکراین.

کشتی قهرمانی جهان- شکست قاسمی مقابل حریف روسی – دالفک

پیروزی مقتدرانه کریمی در برابر حریف …

گزارش لحظه‌به‌لحظه؛ کشتی‌آزاد‌قهرمانی‌جهان| صعود دلاورانه …

شكست نايب قهرمان آمريكاي جنوبي برابر ملي پوشان ايران … کولاک علیرضا کریمی مقابل حریف روس/ جدال با کاکس آمریکایی در فینال … والیبال قهرمانی آسیا| پیروزی چین مقابل پاکستان/ تلاش شاگردان لوزانو برای … کشتی آزاد قهرمانی جهان| علیرضا کریمی مقتدرانه فینالیست شد … محبی نتیجه را مقابل حریف اوکراینی واگذار کرد.

علیرضا کریمی – ویستا

پزشک معالج حسن یزدانی و علیرضا کریمی در مورد آخرین وضعیت این دو کشتی‌گیر تیم ملی ایران … پیروزی محمدیان مقابل حریف آمریکایی با ضربه فنی … وی در دور بعد با نتیجه 10 بر صفر از سد بو نیکال از آمریکا گذشت و مقتدرانه راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. … پیروزی مقتدرانه علیرضا کریمی برابر حریف روس (نیمه نهایی).

کولاک علی کریمی؛ توقف اطری پشت سکو – نسخه قابل چاپ – …

علیرضا کریمی با صعود به فینال طلسم 2 ساله را شکست، اما رضا اطری نتوانست ایران را به اولین مدال برساند. … در نهایت علی کریمی بود که با شکست مقتدرانه رقیب روس خود به فینال رسید تا … او باید در این مرحله با حریف اوکراینی مبارزه کند. … الکساندر خوتسیانیوسکی بعد از پیروزی برابر محبی، مقابل کشتی …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر