MISOL

یزدانی حریف روسی را ضربه کرد و به نیمه نهایی راه یافت

یزدانی حریف روسی را ضربه کرد و به نیمه نهایی راه یافت – تماشا

قزاقستان حسن یزدانی در نمایشی استثنایی حریف روس …

کشتی آزاد قهرمانی جهان| صعود یزدانی به نیمه نهایی با ضربه …

کشتی آزاد قهرمانی جهان| صعود یزدانی به نیمه نهایی با ضربه کردن حریف روس/ … حریفی از روسیه، ضمن راهیابی به نیمه نهایی، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کرد. … فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

یزدانی حریف روسی را هم ضربه کرد – ویدیو ورزش سه

قزاقستان؛. حسن یزدانی در نمایشی استثنایی حریف روس را ضربه کرد و علاوه بر کسب سهمیه #المپیک2020 به نیمه نهایی صعود کرد

کولاک یزدانی در قزاقستان + فیلم ضربه فنی حریف روس

… مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک، به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این … فیلم کشتی و ضربه فنی حسن یزدانی و حریف روس آرتور نایفونوف.

صعود یزدانی به نیمه‌نهایی با ضربه کردن حریف روس/ یزدانی …

صعود یزدانی به نیمه‌نهایی با ضربه کردن حریف روس/ یزدانی سهمیه المپیک … فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

کشتی آزاد قهرمانی جهان/ صعود یزدانی به نیمه‌نهایی با ضربه …

کشتی آزاد قهرمانی جهان/ صعود یزدانی به نیمه‌نهایی با ضربه کردن حریف روس/ … 2 و ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. … از روسیه، ضمن راهیابی به نیمه‌نهایی، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کرد.

کشتی زیبای حسن یزدانی مقابل حریف روس در مسابقات جهانی

حسن یزدانی در نمایشی استثنایی حریف روس را ضربه کرد و علاوه بر کسب سهمیه المپیک به نیمه نهایی راه یافت.

یزدانی حریف روسی را ضربه کرد و به نیمه نهایی راه یافت – …

قزاقستانحسن یزدانی در نمایشی استثنایی حریف روس را ضربه کرد و علاوه …

یزدانی، کشتی گیر روس را ضربه فنی کرد؛ صعود مقتدرانه به …

کشتی آزاد قهرمانی جهان| صعود یزدانی به نیمه نهایی با ضربه کردن حریف روس/ … 4 بر 2 و ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

کشتی آزاد قهرمانی جهان/ صعود یزدانی به نیمه نهایی با ضربه …

کشتی آزاد قهرمانی جهان/ صعود یزدانی به نیمه نهایی با ضربه کردن حریف روس/ … یزدانی در دور چهارم و در مرحله یک چهارم نهایی آرتور نایفونوف قهرمان اروپا از روسیه را با نتیجه 4 بر 2 و ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. … ادامه خبر. برچسب‌ها. کشتی آزاد · اروپا · روسیه · کشتی …

کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ صعود تماشایی احسان پور و یزدانی به …

بهنام احسان پور در دیدار نیمه نهایی به مصاف ماگومدرسول ادریس اف از روسیه رفت. احسان پور در این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ مغلوب حریف شد و به دیدار رده بندی راه یافت. در وزن ۷۹ … یزدانی، کشتی گیر روس را ضربه فنی کرد؛ صعود مقتدرانه به نیمه نهایی …

پخش زنده و پیش‌بینی فوتبال – اخبار ورزشی – مدال

یزدانی، کشتی گیر روس را ضربه فنی کرد؛ صعود مقتدرانه به نیمه نهایی … حسن یزدانی در دور چهارم حریف روس خود را ضربه فنی کرد و راهی نیمه نهایی شد. … در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل حریفی از پورتوریکو با امتیاز عالی به برتری دست یافت … آزادکار تیم‌ملی کشتی کشورمان توانست به فینال مسابقات جهانی در قزاقستان راه یابد.

حسن یزدانی بدون مبارزه قهرمان کشتی آزاد جهان شد! – شبکه …

با توجه به انصراف آزادکار هندی از حضور در فینال رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ … امروز بین حسن یزدانی و دیپاک پونیا از هندوستان برگزار شود، حریف هندی به … یزدانی در مرحله یک چهارم نهایی آرتور نایفونوف از روسیه را با نتیجه ۴ بر ۲ و سپس با ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

کشتی آزاد قهرمانی جهان/ صعود یزدانی به نیمه‌نهایی با ضربه …

یزدانی در دور چهارم و در مرحله یک چهارم نهایی آرتور نایفونوف قهرمان اروپا از روسیه … ۲ و ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. … کشتی آزاد قهرمانی جهان/ صعود یزدانی به نیمه‌نهایی با ضربه کردن حریف روس/ یزدانی.

مجله: کشتی آزاد قهرمانی دنیا، صعود یزدانی به نیمه نهایی با …

… نیمه نهایی با ضربه کردن حریف روس، یزدانی سهمیه المپیک را کسب کرد … فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

اخبار قهرمان اروپا – صفحه سیزدهم – قطره

مدافع تیم لیورپول عنوان کرد آن قدر می خواهد با این تیم قهرمانی به دست بیاورد که همه مردم … به نیمه نهایی با ضربه کردن حریف روس/ یزدانی سهمیه المپیک را کسب کرد+فیلم … المپیک؛ حسن یزدانی به دیدار فینال راه یافت/ احسان پور راهی دیدار رده بندی شد

حسن یزدانی راهی فینال شد – YJC

حسن یزدانی دلاور جویباری تیم ملی کشورمان با درخشش در کشتی هایش به دیدار … چهارم نهایی آرتور نایفونوف قهرمان اروپا از روسیه را با نتیجه ۴ بر ۲ و ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. … حریف حسن یزدانی در فینال این رقابت‌ها که فردا برگزار می‌شود کشتی گیری از هند است.

حسن یزدانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

یزدانی در این مبارزه با نتیجهٔ ۷ بر ۰ پیروز شد و به نیمه‌نهایی صعود کرد. … بود، در وقت نخست توانست ورب را ضربه فنی کند و به مرحله یک چهارم پایانی راه یافت. … ۴ بر ۲ از حریف روسی پیش افتاده بود، توانست حریف را در پل نگه دارد و ضربه فنی کند.

حسن یزدانی بدون مبارزه قهرمان کشتی آزاد جهان شد – پارسینه

وی در دور سوم با نتیجه ۹ بر ۲ و سپس ضربه فنی استفان ورب از مجارستان را از پیش رو برداشت. یزدانی در مرحله یک چهارم نهایی آرتور نایفونوف از روسیه را با نتیجه ۴ بر ۲ و سپس با ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در نیمه … خوبه حریف اسرائیلی نداشتیم . فعلا که چهل …

کشتی آزاد قهرمانی جهان| صعود یزدانی به نیمه‌نهایی با ضربه …

… نیمه‌نهایی با ضربه کردن حریف روس/ یزدانی سهمیه المپیک را کسب کرد … فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک- …

وی در دور سوم با نتیجه ۹ بر ۲ و ضربه فنی استفان ورب دارنده مدال برنز جهان از … یزدانی در دور چهارم و در مرحله یک چهارم نهایی آرتور نایفونوف قهرمان اروپا از روسیه را با نتیجه ۴ بر ۲ و ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. … یزدانی در دیدار فینال به مصاف دیپاک پونیا از هند می رود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر